Titles you rated
Mr. HongRated ★ 1.5- 웅남이Rated ★ 0.5
- The ChaseRated ★ 2.0
Blue BeetleRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.5- No Other ChoiceRated ★ 1.5
- BossRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 2.0- Big DealRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
- DetourRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5- Dark NunsRated ★ 1.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Hitman 2Rated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5