Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0- Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
A Quiet DreamRated ★ 5.0- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0