Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5- Meet the In-LawsRated ★ 3.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0