Movies
Ratings
711- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
- Wall to WallRated ★ 2.0

A Taxi DriverRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5- The UnforgivableRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0- JulesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
NorbitRated ★ 2.5- Don't MoveRated ★ 2.5
- 1922Rated ★ 3.5
MaRated ★ 2.0- TarotRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0