Movies
Ratings
790
BarbieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5- CountRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 4.0
- UnlockedRated ★ 3.5
- Kill BoksoonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 1.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5