Series
Ratings
31- SaiRated ★ 5.0
- Bullets, Bones and Blocked Noses Season 2Rated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 5.0- Hell for YouRated ★ 4.0
- The Mocking LadyRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.5
SetoUtsumiRated ★ 5.0
Grappler Baki wa BL dewa nai ka to Kangaetsuzuketa Otome no KirokutsutsuRated ★ 2.0
Sou ka, Mou Kimi wa Inai no kaRated ★ 5.0- Gannibal Season 1Rated ★ 2.5
- The Decagon House MurdersRated ★ 3.0
And Then There was One YurikoRated ★ 3.0- Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
- Queen of VillainsRated ★ 5.0
When Spring ComesRated ★ 2.0
5 Ways to Socially Kill Your HusbandRated ★ 2.5- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
- Lemming in the GardenRated ★ 2.5
- Koi wa 50 wo Sugite karaRated ★ 2.5
Blue PeriodRated ★ 3.5