Movies
Ratings
367
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0