Series
Ratings
134- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
- Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 5.0- Ms. MarvelRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0