Movies
Ratings
110
The SilencedRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5- GhadiRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0