Movies
Ratings
266
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Winter of the Year was WarmRated ★ 3.5- RefugeRated ★ 4.0
Macadam StoriesRated ★ 4.0
And While We Were HereRated ★ 4.0
Never ForeverRated ★ 3.5
CometRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 4.0
Song OneRated ★ 3.5
What Maisie KnewRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0