Movies
Ratings
156
The Fifth ElementRated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0- MapadoRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0