Series
Ratings
31
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 0.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Malevolent Spirits: MononogatariRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0- One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 1.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 1.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5