Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.5