Movies
Ratings
121
Get OutRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5- Honor GuardRated ★ 3.0
A Confucian ConfusionRated ★ 4.5- GuestRated ★ 3.0
- Last SceneRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0- Winter sleepRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5