Movies
Ratings
1443- The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
- Road WarsRated ★ 2.0
- Avatar: A New Era -- Special Edition of 20/20Rated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- Hitman 2Rated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 2.5