Series
Ratings
353- Marry My HusbandRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
NANARated ★ 3.0
Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 2.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 2.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5