Movies
Ratings
685- BTS: THE RETURNRated ★ 4.5
- BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 4.5
- j-hope Tour 'HOPE ON THE STAGE' THE MOVIERated ★ 5.0
#RUNSEOKJIN_EP.TOUR THE MOVIERated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Futatsu No SekaiRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5