Series
Ratings
19
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Hacks Season 1Rated ★ 4.5
- Dream ProductionsRated ★ 3.5
- The PaperRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0- The Two in a Housing ComplexRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- KiddingRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
- The SympathizerRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0- After LifeRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0