Series
Ratings
19- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 2.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5