Series
Ratings
45
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- The Outstanding WomanRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0