Movies
Ratings
321
MinionsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5