Titles you rated

Crazy RomanceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0- ForgottenRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0