Series
Ratings
630- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Gen V Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- My Melody & KuromiRated ★ 4.5
- Mashin Sōzōden WataruRated ★ 3.0
- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Come Come EverybodyRated ★ 4.0- Series Yokomizo Seishi Tanhenshu IV~Kindaichi Kousuke Kuyamu~Rated ★ 4.0
- Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
- The Decagon House MurdersRated ★ 3.5
- Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 3.0
- Sorezore no Kodoku no GourmetRated ★ 3.5
- Baby Assassins Everyday!Rated ★ 4.5
- Agatha All AlongRated ★ 3.0
- Queen of VillainsRated ★ 4.5