Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Hearts Beat LoudRated ★ 2.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 0.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0