Movies
Ratings
560
Reservoir DogsRated ★ 5.0- National SecurityRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0