Movies
Ratings
2007
The MoonRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
- About FamilyRated ★ 3.0
- Hi.5Rated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5- The Noisy MansionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
BenjiRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
- MoraRated ★ 3.5
- Hijack 1971Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0