Movies
Ratings
1778- Confess, FletchRated ★ 2.5
From HellRated ★ 2.0
The Last SongRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0- The Keeping HoursRated ★ 3.5
- The Magic of Ordinary DaysRated ★ 4.0
Turner & HoochRated ★ 2.5
Working GirlRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5- 14 Peaks: Nothing Is ImpossibleRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0