Movies
Ratings
156
Romeo and JulietRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
Hard BoiledRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.0
Hail the JudgeRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 2.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 2.0
Royal TrampRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
God of Gamblers IIRated ★ 5.0
The Flirting ScholarRated ★ 5.0
Royal Tramp 2Rated ★ 5.0- All for the WinnerRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0