Movies
Ratings
676
Little Ghostly Adventures of Tofu BoyRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0