Titles you rated
WonkaRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- The Old Guard 2Rated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Sand CastleRated ★ 3.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
- Lost in StarlightRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0- HarbinRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 2.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0- Forgive Us Our TrespassesRated ★ 2.5