Titles you rated
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0- Slow TrainRated ★ 3.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 1.5- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0