Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Click Your HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- UltramanRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0- Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 5.0
Baki Season 1: Part 2Rated ★ 5.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0