Movies
Ratings
920
2012Rated ★ 0.5
TitanicRated ★ 5.0
It Ends with UsRated ★ 0.5- One WinRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 1.0
Freaky FridayRated ★ 3.5- Lost in the StarsRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 3.0
A Dark SongRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Assassination NationRated ★ 1.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
Om Shanti OmRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5