Series
Ratings
71- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Naked HistoryRated ★ 4.0
- Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
- Dancing Queens on The RoadRated ★ 4.0
- Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
- One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0