Movies
Ratings
212
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0- The Pixar StoryRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5