Series
Ratings
180- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- KiddingRated ★ 5.0
- Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
VincenzoRated ★ 1.5
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5- Gangs of London Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
TrainRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0