Series
Ratings
49
Guilty: The Woman Who Made a Pact with the DevilRated ★ 4.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.5
Tower of SandRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
さとうきび畑の唄Rated ★ 4.0
High School Entrance ExamRated ★ 4.0
ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.5
Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
VivantRated ★ 4.0