Movies
Ratings
1776
The Addams Family 2Rated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 0.5
The BatmanRated ★ 1.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5- Seoul VibeRated ★ 0.5
Monster HunterRated ★ 0.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 1.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The ExpendablesRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 0.5
The Time MachineRated ★ 2.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 1.0