Movies
Ratings
388
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0