Movies
Ratings
1149- Concrete MarketRated ★ 4.5
- The Running ManRated ★ 5.0
- The InformantRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
PegasusRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0- Leaving MomRated ★ 5.0
- Sweet & SourRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
- The First RideRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5- Run to the WestRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.0- It Was Just an AccidentRated ★ 5.0