Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- GG PrecinctRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0