Movies
Ratings
539
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 0.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
GothikaRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5- Sex Is ZeroRated ★ 0.5
- Kid CopRated ★ 0.5
- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5