Titles you rated
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 0.5
TarzanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0