Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0- Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0