Titles you rated
MissingRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5- WONDERSRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0