Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0