Movies
Ratings
216- The King's WardenRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0- SiratRated ★ 1.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5- MaterialistsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0