Series
Ratings
73- ClarkRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
My Little MonsterRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5