Series
Ratings
19
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Lucky LouieRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0