Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5